Uczucia i relacje

Fotka z bezdomnym "hitem" sieci

Granice między dobrym żartem a zwykłą głupotą mogą być bardzo płynne. Szczególnie, kiedy w grę wchodzi popularność w sieci oraz liczba ...  więcej »

Uczucia i relacje

Jak poradzić sobie z rozwodem rodziców?

Rozwód nigdy nie jest wydarzeniem, które przyjmowane jest obojętnie przez członków rodziny. Zdarza się jednak, że rodzice pochłonięci swoimi sprawami ...  więcej »

Rozrywka

Pozytywny wpływ gier komputerowych

Wiele mówi się o negatywnym oddziaływaniu gier komputerowych. Podobno powodują napady agresji, dekoncentrują i psują kontakty z innymi ludźmi ...  więcej »

Idę na studia

Sinologia przepustką do kariery?

Coraz więcej polskich firm podejmuje współpracę z przedsiębiorstwami chińskimi. Spowodowało to wzrost zainteresowania rzadko dawniej wybieranym ...  więcej »

Joanna Twardo-Kamińska

Seksuolog, psycholog

Emilia Niemiec-Jasińska

Psycholog szkolny

Zapytaj redakcję

Redakcja SZKOŁA.WP.PL

zadaj pytanie ekspertowi
Test pozwala przewidzieć depresję u nastolatków

Naukowcy z University of Cambridge opracowali metodę przewidywania ryzyka depresji klinicznej u nastoletnich chłopców – ... więcej »

Zdrowie i uroda
Sugestopedia – oszustwo czy sposób na szybką naukę?

Angielski w 4 tygodnie, 1000 słówek w 1 dzień – większość z nas zetknęła się z tego rodzaju sloganami reklamowymi. Zwykle ... więcej »

Ucz się szybko