Lista artykułów

Katarzyna Wajszczyk

Pedagog

Pedagog i socjolog, adiunkt w Zakładzie Dydaktyki w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego. Badaczka szkoły z doświadczeniem pracy w szkole. W ramach pracy doktorskiej zajęła się identyfkowaniem oraz analizą konfliktów występujących w szkole oraz ich znaczeniem dla funkcjonowania instytucji edukacyjnej. Trener z zakresu komunikacji interpersonalnej oraz negocjacji. Mama Marianny i Ignacego. więcej »

Joanna Twardo-Kamińska

Seksuolog, psycholog

Psycholog, seksuolog, absolwentka Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczyła w kursach doszkalających z zakresu Seksuologii Klinicznej i Sądowej organizowanych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego. Aktualnie w trakcie szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Pracuje w Poradni Seksuologicznej Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ w Warszawie, gdzie zajmuje się psychoterapią indywidualną w zakresie zaburzeń seksualnych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Głównym obszarem jej pracy to terapia dysfunkcji seksualnych, w szczególności związanych ze spadkiem potrzeb seksualnych, zaburzeniami erekcji oraz bolesnymi zbliżeniami. Zajmuje się także problemem zaburzeń identyfikacji płciowej, trudnościami związanymi z akceptacją orientacji seksualnej oraz zaburzeniami preferencji seksualnych. Oprócz konsultacji i terapii indywidualnej, prowadzi terapię zaburzeń seksualnych dla małżeństw / par. więcej »

Emilia Niemiec-Jasińska

Psycholog szkolny

Psycholog, absolwentka studiów podyplomowych "Psychologia kliniczna" na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2003 roku zawodowo związana ze szkołą. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci i młodzieży, udziela wsparcia rodzicom i nauczycielom. Współpracuje ze Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Wspólnota Serc". Prywatnie mama Matyldy i Klary.  więcej »

Zapytaj redakcję

Redakcja SZKOŁA.WP.PL

Redakcja serwisu SZKOŁA. WP.PL odpowie na każde Twoje pytanie. Od wielu lat zajmujemy się problematyką edukacji w Polsce, mamy doświadczenie w doradztwie zawodowym młodzieży. Pomożemy Ci wybrać szkołę po gimnazjum lub kierunek studiów.  więcej »