Pozytywny wpływ gier komputerowych

Wiele mówi się o negatywnym oddziaływaniu gier komputerowych. Podobno ...

Rozrywka

Ferie w mieście cz. 4

17 lutego ferie rozpoczęli mieszkańcy województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Miasta przygotowały dla uczniów ...  więcej »

Justin Timberlake w Polsce!

19 sierpnia 2014 roku Justin Timberlake wystąpi na gdańskim stadionie PGE Arena. Plotka, która krążyła po kraju od kilku tygodni wreszcie się ...  więcej »

Patricia Kazadi zapowiada nową płytę [wideo]

Prezenterka telewizyjna oraz piosenkarka pracuje nad drugim autorskim krążkiem. Płyta ma ukazać się jeszcze w tym roku, a wydawnictwo poprzedzi ...  więcej »

Warto wierzyć w marzenia - 12-letni Kamil Stoch