Prawidłowa wielkość członka

Jednym z najbardziej dręczących pytań, które zadaje sobie wielu młodych ...

Męskie sprawy

Późniejsze zaczynanie lekcji korzystne dla nastolatków

Zaczynanie lekcji o późniejszej porze korzystnie wpływa na sen, nastrój i funkcjonowanie nastolatków w ciągu dnia – wynika z badań, które ...  więcej »

Nastoletni chłopcy martwią się o swoją wagę

Chłopcy, którzy uważają się za zbyt szczupłych, są bardziej narażeni na depresję niż chłopcy zadowoleni ze swojej wagi oraz ci, którzy sądzą, że są ...  więcej »

WF szkolnym koszmarem?

Raport Najwyższej Izby Kontroli nie pozostawia wątpliwości: coraz większa liczba uczniów nie uczestniczy w lekcjach wychowania fizycznego. Dlaczego ...  więcej »

Czy w akademiku można mieszkać z dziewczyną?

Zmiany, jakie władze szkół wyższych ostatnimi czasy wprowadzają do domów studenckich budzą skrajne emocje – ich zwolennicy są zachwyceni ...  więcej »

Depresja wśród uczniów to poważny problem

W Polsce wyjątkowo duży odsetek dzieci i młodzieży zmaga się z poważnymi zaburzeniami emocjonalnymi - mówi "Rzeczpospolitej" prof. Philip Zimbardo ...  więcej »