Karty edukacyjne – Matematyka jest super!

Informacja prasowa | 2011-08-05 (12:26)
Podstawówka Nauka nie musi być nudna. Karty edukacyjne – Matematyka jest super! to zestawy, które za pomocą zabawy pozwalają ćwiczyć wiedzę matematyczną: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie. Każde pudełko zawiera 101 kart edukacyjnych z 404 działaniami matematycznymi, a także 101 zagadek bądź łamigłówek lub 101 faktów i ciekawostek z różnych dziedzin. Każdy zestaw zawiera dodatkowo pisak i naklejki.

Mocne strony serii:
- ćwiczy pamięć
- uczy logicznego myślenia
- pomaga przygotować się do klasówek
- rozwija wyobraźnię
- poszerza wiedzę
- można wykorzystać w szkole, w domu, w podróży i na spacerze

źródło: Wydawnictwo Egmont

Zestawy dwustronnych kart przeznaczone są dla dzieci uczęszczających do klas 1-3 i 4-6. Awers zawiera działanie, którego wynik dziecko może samodzielnie sprawdzić w czytniku na pudełku. Dodatkowo na stronie znajdują się łamigłówki, zagadki bądź fakty i ciekawostki. Dzięki temu karty nie tylko uczą, ale bawią i poszerzają wiedzę. Rewers natomiast zawiera trzy działania, za pomocą których dzieci trenują liczenie. Wyniki można wielokrotnie wpisywać i ścierać.

źródło: Wydawnictwo Egmont

Grać, bawić się i uczyć z kartami można na przerwie, w domu, w podróży samemu bądź z przyjaciółmi, co pozwoli niejednemu dziecku zaprzyjaźnić się z królową nauk.

TAGI: szkoła | Wydawnictwo | Egmonton | matematyka | zabawa | nauka | podstawówka | szkoła podstawowa | karty edukacyjne

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!