Wyniki wyszukiwania dla frazy wiedza o tańcu:

Serwis Szkoła

Na maturze matematyka i polski - egzaminy na poziomie rozszerzonym

10 maja rano maturzyści przystąpią do egzaminu z matematyki na poziomie rozszerzonym. Po południu będzie egzamin z polskiego na poziomie rozszerzonym. W odróżnieniu od egzaminów z tych przedmiotów na poziomie podstawowym, przystąpienie do nich nie jest obowiązkowe.

Matura 2013: to już dziś!

We wtorek 7 maja pierwszym obowiązkowym egzaminem pisemnym rozpoczynają się tegoroczne matury

Czy matura z tańca jest potrzebna?

Przygotowanie egzaminu z łaciny i tańca kosztuje krocie, a uczelnie i tak nie chcą kandydatów z taką cenzurką - czytamy w "Dzienniku Polskim"

Matura 2012: dziś egzamin z polskiego na poziomie rozszerzonym

W odróżnieniu od egzaminu na poziomie podstawowym nie jest on obowiązkowy

Te przedmioty znikną z matury!

Zobacz czego już nigdy nie będziesz musiał zdawać!

Zmiany na maturze?

Zmniejszenie liczby "rzadkich" przedmiotów maturalnych, obowiązkowe dwa egzaminy z przedmiotów dodatkowych na poziomie rozszerzonym.

Coraz więcej chętnych na politechniki

Ze wstępnej analizy dotyczącej rekrutacji na uczelnie wynika, że zwiększyła się liczba kandydatów na politechniki - poinformował posłów wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego.

Na maturze fizyka z astronomią i filozofia

O godzinie 9 maturzyści przystąpili do pisemnego egzaminu z fizyki i astronomii. Egzamin pisemny z przedmiotu do wyboru jest jednym z egzaminów obowiązkowych na maturze.